Ok folks, no-one has put their hand-up to run the show so I'll take on responsibility. I will give preference to those who participated last year but if places aren't filled in 48 hours then it's first come, first serve. You may request a team although I will take on the responsibility for Richmond's recruiting, other than that just put in your preference and I will do my best to accommodate you.
Adelaide - Tigers Of Old
Brisbane - SCOOP
Bulldogs - turk-d-tiger
Carlton - ToraToraTora
Collingwood - SCOOP
Essendon - Tigion
Fremantle - Skillz
Geelong - tigertim
Gold Coast - Sammy C
GWS - St Kevin
Hawthorn - turk-d-tiger
Melbourne - MTiger
North Melbourne - Smoking Aces
Port Adelaide - SCOOP
Richmond - bullus_hit
St Kilda - Stylo
Sydney - bullus_hit
West Coast - Brodders
ROUND 1
1. St Kilda - Christian Petracca
2. Melbourne - Angus Brayshaw
3. Melbourne - Patrick McCartin
4. GWS - Peter Wright
5. Collingwood - Sam Durdin
6. GWS - Jayden Laverde
7. GWS - Paul Ahern
8. Gold Coast - Lachlan Weller
9. Collingwood - Darcy Moore (F/S)
10. Geelong - Jarrod Pickett
11. West Coast - Jake Lever
12. Richmond - Nakia Cockatoo
13. Fremantle - Liam Duggan
14. Adelaide - Hugh Goddard
15. Gold Coast - Kyle Langford
16. North Melbourne - Jordan De Goey
17. Essendon - Connor Blakely
18. Sydney Swans - Isaac Heeney (Academy Selection)
19. Carlton - Daniel McKenzie
20. Essendon - Caleb Marchbank
COMPENSATION PICK
21. St Kilda - Jarrod Garlett
ROUND 2
22. St Kilda - Reece McKenzie
23. GWS - Brayden Maynard
24. GWS - Jack Steele (Academy Selection)
25. North Melbourne - Corey Ellis
26. Western Bulldogs - Connor Menadue
27. Western Bulldogs - Tom Lamb
28. Carlton - Toby McLean
29. Gold Coast - Dean Gore
30. Collingwood - Touk Miller
31. Hawthorn - Alex Neal-Bullen
32. West Coast - Jordan Cunico
33. Richmond - Peter Bampton
34. Fremantle - Ed Vickers-Willis
35. Adelaide - Oleg Markov
36. North Melbourne - Damien Cavka
37. Sydney Swans - Clem Smith
38. Sydney Swans - Jack Hiscox (Academy Selection)
39. Western Bulldogs - Tyler Keitel
40. Melbourne - Harrison Wigg
ROUND 3
41. St Kilda - Oscar McDonald
42. Melbourne - Billy Stretch (F/S)
43. Adelaide - Declan Hamilton
44. Brisbane Lions - Liam Dawson (Academy Selection)
45. Western Bulldogs - Jack Cripps
46. Western Bulldogs - Matt Goodyear
47. Geelong - Aidan Anderson
48. Collingwood - Lukas Webb
49. Hawthorn - Daniel Capiron
50. Hawthorn - Nathan Drummond
51. West Coast - Dillon Viojo-Rainbow
52. Richmond - Caleb Daniel
53. Melbourne - Alex Urban
54. Fremantle - Jackson Nelson
55. Geelong - Josh Glenn
56. North Melbourne - Brenton Payne
57. Port Adelaide - Ed Langdon
58. Sydney Swans - Jack Lonie
59. Adelaide - Daniel Howe
ROUND 4
60. Geelong - Zac Ballard
61. Carlton - Matthew Hammelmann
62. Essendon - Marc Pittonet
63. Brisbane Lions - Harris Andrews (Academy Selection)
64. Western Bulldogs - Zaine Cordy (F/S)
65. Carlton
66. Gold Coast - Adam Saad
67. Brisbane - Rory Sheridan-Ferrie
68. Hawthorn - James Rose
69. West Coast - Brad Walsh
70. Richmond - Hugh Beasley
71. Essendon - Pass
72. Fremantle
73. Geelong - Billy Frampton
74. North Melbourne
75. Port Adelaide
76. Sydney Swans - Abe Davis (Academy Selection)
77. Hawthorn
ROUND 5
78. St Kilda
79. Carlton
80. GWS - Jeremy Finlayson (Academy Selection)
81. Brisbane Lions - Josh Clayton (Academy Selection)
82. Western Bulldogs
83. Melbourne - Pass
84. Gold Coast - Sam Tagliabue
85. Collingwood
86. Adelaide - Pass
87. West Coast - Alec Waterman (F/S)
88. Richmond - Josh McGuinness
89. Essendon - Pass
90. Fremantle
91. Geelong - Dylan Hodge
92. North Melbourne
93. Port Adelaide
94. Sydney Swans - Blaine Boekhorst
95. Hawthorn
Adelaide - Tigers Of Old
Brisbane - SCOOP
Bulldogs - turk-d-tiger
Carlton - ToraToraTora
Collingwood - SCOOP
Essendon - Tigion
Fremantle - Skillz
Geelong - tigertim
Gold Coast - Sammy C
GWS - St Kevin
Hawthorn - turk-d-tiger
Melbourne - MTiger
North Melbourne - Smoking Aces
Port Adelaide - SCOOP
Richmond - bullus_hit
St Kilda - Stylo
Sydney - bullus_hit
West Coast - Brodders
ROUND 1
1. St Kilda - Christian Petracca
2. Melbourne - Angus Brayshaw
3. Melbourne - Patrick McCartin
4. GWS - Peter Wright
5. Collingwood - Sam Durdin
6. GWS - Jayden Laverde
7. GWS - Paul Ahern
8. Gold Coast - Lachlan Weller
9. Collingwood - Darcy Moore (F/S)
10. Geelong - Jarrod Pickett
11. West Coast - Jake Lever
12. Richmond - Nakia Cockatoo
13. Fremantle - Liam Duggan
14. Adelaide - Hugh Goddard
15. Gold Coast - Kyle Langford
16. North Melbourne - Jordan De Goey
17. Essendon - Connor Blakely
18. Sydney Swans - Isaac Heeney (Academy Selection)
19. Carlton - Daniel McKenzie
20. Essendon - Caleb Marchbank
COMPENSATION PICK
21. St Kilda - Jarrod Garlett
ROUND 2
22. St Kilda - Reece McKenzie
23. GWS - Brayden Maynard
24. GWS - Jack Steele (Academy Selection)
25. North Melbourne - Corey Ellis
26. Western Bulldogs - Connor Menadue
27. Western Bulldogs - Tom Lamb
28. Carlton - Toby McLean
29. Gold Coast - Dean Gore
30. Collingwood - Touk Miller
31. Hawthorn - Alex Neal-Bullen
32. West Coast - Jordan Cunico
33. Richmond - Peter Bampton
34. Fremantle - Ed Vickers-Willis
35. Adelaide - Oleg Markov
36. North Melbourne - Damien Cavka
37. Sydney Swans - Clem Smith
38. Sydney Swans - Jack Hiscox (Academy Selection)
39. Western Bulldogs - Tyler Keitel
40. Melbourne - Harrison Wigg
ROUND 3
41. St Kilda - Oscar McDonald
42. Melbourne - Billy Stretch (F/S)
43. Adelaide - Declan Hamilton
44. Brisbane Lions - Liam Dawson (Academy Selection)
45. Western Bulldogs - Jack Cripps
46. Western Bulldogs - Matt Goodyear
47. Geelong - Aidan Anderson
48. Collingwood - Lukas Webb
49. Hawthorn - Daniel Capiron
50. Hawthorn - Nathan Drummond
51. West Coast - Dillon Viojo-Rainbow
52. Richmond - Caleb Daniel
53. Melbourne - Alex Urban
54. Fremantle - Jackson Nelson
55. Geelong - Josh Glenn
56. North Melbourne - Brenton Payne
57. Port Adelaide - Ed Langdon
58. Sydney Swans - Jack Lonie
59. Adelaide - Daniel Howe
ROUND 4
60. Geelong - Zac Ballard
61. Carlton - Matthew Hammelmann
62. Essendon - Marc Pittonet
63. Brisbane Lions - Harris Andrews (Academy Selection)
64. Western Bulldogs - Zaine Cordy (F/S)
65. Carlton
66. Gold Coast - Adam Saad
67. Brisbane - Rory Sheridan-Ferrie
68. Hawthorn - James Rose
69. West Coast - Brad Walsh
70. Richmond - Hugh Beasley
71. Essendon - Pass
72. Fremantle
73. Geelong - Billy Frampton
74. North Melbourne
75. Port Adelaide
76. Sydney Swans - Abe Davis (Academy Selection)
77. Hawthorn
ROUND 5
78. St Kilda
79. Carlton
80. GWS - Jeremy Finlayson (Academy Selection)
81. Brisbane Lions - Josh Clayton (Academy Selection)
82. Western Bulldogs
83. Melbourne - Pass
84. Gold Coast - Sam Tagliabue
85. Collingwood
86. Adelaide - Pass
87. West Coast - Alec Waterman (F/S)
88. Richmond - Josh McGuinness
89. Essendon - Pass
90. Fremantle
91. Geelong - Dylan Hodge
92. North Melbourne
93. Port Adelaide
94. Sydney Swans - Blaine Boekhorst
95. Hawthorn